Programări cărți identitate
Primaria Braila > Continut site > Noutati

Comunicate oficiale ale Primariei

Sortare după atașăriUtilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
„Regenerare zone urbane degradate Sector I” anunt asupra luării deciziei etapei de încadrare de către APM BrăilaUtilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).Nou
P.U.Z. ,,CONSTRUIRE CABINETE MEDICALE P+1E ȘI ÎMPREJMUIRE TEREN” la adresa Str. Hipodrom nr. 17AUtilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
REGENERARE ZONE URBANE DEGRADATE, SECTOR 2Utilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
REGENERARE ZONE URBANE DEGRADATE, SECTOR I Utilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
1 - 5 Următorul