Primaria Braila > Continut site > Noutati

Comunicate oficiale ale Primariei

Sortare după atașăriUtilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
Atașare
FORMULAR DE ÎNSCRIERE PENTRU REALIZAREA A TREI MACHETE PENTRU PICTAREA A DOUĂ VAPOARE ȘI A UNUI IMOBIL CE APARȚIN MUNICIPIULUI BRĂILA.Utilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
Atașare
Implementare proiect "ANTREPRENORIAT - Solutie durabila pentru ocupare"Utilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
PUZ ALIPIRE DRUM ACCES NR.3 CU PARCELA SECȚIE DE PRODUCȚIE BAZA NORD CONCIVIA ȘI LOTIZARE – LOCUINȚE INDIVIDUALE ȘI FUNCȚIUNI COMPLEMENTAREUtilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
PUZ Construire service auto” la adresa T.18, P.184/2, Lot 1/1/2, Municipiul Brăila.Utilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
Licitație constituire drept superficie pe 40 de ani, teren Șos. Baldovinești, nr. 8 cUtilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
1 - 5 Următorul