Primaria Braila > Continut site > Noutati

Comunicate oficiale ale Primariei

Sortare după atașăriUtilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
Licitaţie publica privind dreptul de superficie, pe 49 ani, Calea Calarasilor, nr 220Utilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
Atașare
Anunt public etapa de evaluare a impactului asupra mediului pentru proiectul "Modernizare transport electric Sos. Baldovinesti"Utilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
PUZ-RECONVERSIE FUNCȚIONALĂ ȘI RESTRUCTURARE ȚESUT URBAN ZONA INDUSTRIALĂ SUD, FOSTA FABRICĂ DE CASE – CARTIER VIZIRU III” la adresa Calea Călărașilor nr.333, Municipiul BrăilaUtilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
Licitaţie publica privind dreptul de superficie, pe 49 ani teren situat în Brăila, str. Gospodarilor nr. 1A, NCP 91225Utilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
Licitaţie publica privind dreptul de superficie, pe 49 ani teren situat în Brăila, Calea Călărașilor, nr. 220Utilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
1 - 5 Următorul