Programări cărți identitate
Primaria Braila > Continut site > Noutati

Comunicate oficiale ale Primariei

Sortare după atașăriUtilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
PUD - Construire cabină poartă, împrejmuire teren și acces auto” situat pe Tarlaua 26 Parcela 4/1 și Tarlaua 26 Parcela 5 Lot 6 din Municipiul Brăila.Utilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
PUD - Construire Spălătorie Auto Self Service – Construcție cu caracter provizoriu” pe Str. Odobești nr.10 lot 2 din Municipiul Brăila.Utilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
Avertizare meteorologică Cod Portocaliu: în intervalul 03 iulie, ora 10.00 - 04 iulie, ora 03.00 Utilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
Avertizare meteorologică Cod Galben: în intervalul 04 iulie, ora 03.00 - 04 iulie, ora 10.00 Utilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
Atașare
RECOMANDĂRI PENTRU ATENUARE EFECTE CANICULĂUtilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
1 - 5 Următorul