Primaria Braila > Continut site > Noutati

Transparenta decizionala

Comunicate oficiale ale Primariei

Sortare după atașăriUtilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
PUD-,,Construire Hală cu Structură din Lemn- Destinația Service auto”Utilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
Atașare
ANUNŢ privind rezultatele Procedurii de selecție parteneri Utilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
Procedura Selectie Parteneri Managementul CalitatiiUtilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
PUD-Construire Sediu Firmă și Spațiu Comercial ( D+P+1E) Prezentare și Desfacere Corpuri de Iluminat la ComandăUtilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
PUD-Construire Spațiu Comercial” pe Râmnicu Sărat nr.79Utilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
1 - 5 Următorul