Programări cărți identitate
Primaria Braila > Continut site > Noutati

Comunicate oficiale ale Primariei

Sortare după atașăriUtilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
PUZ- ,,CONSTRUIRE SPAȚIU COMERCIAL, PRESTĂRI SERVICII ȘI LOCUINȚĂ P+E ȘI ÎMPREJMUIRE LA STRADĂ” la adresa Șos. Râmnicu Sărat nr.51, Municipiul Brăila.Utilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
PUZ- ,,CONSTRUIRE DEPOZIT (P) PENTRU PRODUSE INDUSTRIALE” la adresa Șos. Râmnicu Sărat nr.81, Municipiul Brăila.Utilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
PUZ - ,,CONSTRUIRE DEPOZIT PENTRU BĂUTURI” la adresa Șos. Râmnicu Sărat nr.70, Municipiul Brăila.Utilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
Anunț public CONSILIUL JUDEȚEAN BRĂILAUtilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
Atașare
Anunt Public privind interdictia asupra executiei lucrarilor subteraneUtilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
1 - 5 Următorul