Primaria Braila > Continut site > Noutati

Comunicate oficiale ale Primariei

Sortare după atașăriUtilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
Licitație constituire drept superficie pe 49 de ani, teren Str. Plevnei, nr. 395 lot1Utilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
PUZ-CONSTRUIRE SERVICE AUTO P+1E PARȚIAL ȘI ÎMPREJMUIRE LA STRADĂ” la adresa Str. Transilvaniei nr.42 bis lot 2, Municipiul BrăilaUtilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).Nou
Licitație constituire drept superficie pe 49 de ani, teren Str. Plevnei, nr. 395 lot2Utilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
Atașare
Regulamentului pentru acordarea sprijinului financiar de la bugetul Municipiului Braila, unitatilor de cult din Municipiul BrăilaUtilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
1 - 5 Următorul