Primaria Braila > Continut site > Noutati

Transparenta decizionala

Comunicate oficiale ale Primariei

Sortare după atașăriUtilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
PUZ-,,Construire Complex Rezidențial cu Funcțiuni Complementare”Utilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
PUZ "Construire Complex Rezidențial cu Funcțiuni Complementare"Utilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
PUZ_,Lotizare în vederea construirii de locuințe unifamiliale”Utilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
PUZ -Lotizare în vederea construirii de locuințe unifamiliale” Utilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
Atașare
Licitatii pentru inchiriere temporaraUtilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
1 - 5 Următorul