Primaria Braila > Continut site > Noutati

Transparenta decizionala

Comunicate oficiale ale Primariei

Sortare după atașăriUtilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
Atașare
Anunt selectie parteneri in cadrul POCAUtilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
Atașare
Organizare licitații publice deschise pentru închiriere temporară a domeniului publicUtilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
Atașare
Primaria Braila intentioneaza sa depuna o cerere de finantare pentru elaborarea si implementarea proiectului "Elaborarea Strategiei de Dezvoltare Locala pentru comunitatile marginalizate din municipiul Braila"Utilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
PUD-,,Construire Locuință Subsol, Parter,Etaj, Pod Înalt, cu Spațiu Comercial Subsol și Parter (Parțial)Utilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
Atașare
Anunt sedinta publica legea15Utilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
1 - 5 Următorul