Primaria Braila > Continut site > Noutati

Comunicate oficiale ale Primariei

Sortare după atașăriUtilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
PUD-,, Extindere Corp C5-P+1E ( Spații Tipografie) și Schimbare Destinație Parter Corp Existent C5” pe B-dul Dorobanților nr.609 din municipiul Brăila.Utilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).Nou
PUZ-Lotizare în vederea construirii de locuințe unifamiliale” la adresa str. Arțarului nr.79, lot nr.1și lot nr.2, BrailaUtilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
PUZ ,, Lotizare în vederea construirii de locuințe unifamilliale” la adresa str. Arțarului nr.79, lot nr.1și lot nr.2, municipiul BrăilaUtilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
Reabilitarea Castelului de Apă din Grădina Publică, BrăilaUtilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
Exercițiu de alarmare a populațieiUtilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
1 - 5 Următorul