Primaria Braila > Continut site > Noutati

Comunicate oficiale ale Primariei

Sortare după atașăriUtilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
PUD - CONSTRUIRE STAȚIE DISTRIBUȚIE CARBURANȚI 2 POMPE MPD+1HGV, TERASĂ ACOPERITĂ DESCHISĂ ALIMENTAȚIE PUBLICĂ, SPĂLĂTORIE AUTO MANUALĂ, RASTEL DE BUTELII, ELEMENTE IDENTIFICARE SEMNALISTICĂ, ÎMPREJMUIRE, RACORDURI RUTIERE, UTILITĂȚI INTERIOR IMOBILUtilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
PUZ - ALIPIRE DRUM ACCES NR.3 CU PARCELA SECȚIE DE PRODUCȚIE BAZA NORD CONCIVIA ȘI LOTIZARE–LOCUINȚE INDIVIDUALE ȘI FUNCȚIUNI COMPLEMENTAREUtilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
Licitație constituire drept superficie pe 49 de ani, teren bld. Dorobanților, nr.1Utilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
Licitație constituire drept superficie pe 49 de ani, teren Bld. Dorobanților, nr.1Utilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
PUZ-Amenajare teren - Loturi individuale” la adresa str. Arțarului, Tarla 19, Parcela 196/19, Municipiul Brăila.Utilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
1 - 5 Următorul