Programări cărți identitate
Primaria Braila > Continut site > Noutati

Comunicate oficiale ale Primariei

Sortare după atașăriUtilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
PRIMĂRIA MUNICIPIULUI BRĂILA anunță publicul interesat asupra luării de către Agenția pentru Protecția Mediului Brăila a deciziei etapei de încadrare în procedura de evaluare a impactului asupra mediului: proiectul „Modernizare transport electric B-dul InUtilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
MODIFICARE TRASEE TRANSPORT PUBLIC 6-7 IUNIEUtilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
PUZ - "CONSTRUIRE CABINETE MEDICALE P+1E ȘI ÎMPREJMUIRE TEREN” la adresa Str. Hipodrom nr. 17A, Municipiul Brăila"Utilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
Calendarul activitatilor de depunere si evaluare a cererilor si documentatiilor aferente unitatilor de cult.Utilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
Municipiul Brăila anunță publicul interesat asupra luării de către Agenţia pentru Protecţia Mediului Brăila a deciziei etapei de încadrare în procedura de evaluare a impactului asupra mediului: proiectul ”Regenerare zone urbane degradate, sector II”Utilizați SHIFT+ENTER pentru a deschide meniul (fereastră nouă).
1 - 5 Următorul